Szukaj
Sign In
Winnice Teraz otwarte!

Winnica Alvarium - Hosted By

0

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Alvarium to nie tylko rodzinna winnica, ale także przydomowa pasieka. Nasze niewielkie gospodarstwo prowadzimy na skraju Borów Dolnośląskich oraz terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.

Wstąpcie do nas, jeśli szukacie rodzinnej atmosfery i odpoczynku od codziennego zgiełku. Oferujemy m.in. zwiedzanie winnicy i pasieki, degustację naszych win i miodów, warsztaty z prac winnicy i przy przerobie owoców. Mamy też miejsca do rozbicia namiotu lub ustawienia przyczepy kempingowej wśród winorośli, jeżeli odwiedzicie nas w lecie.


Nasza historia i najważniejsze osiągnięcia

Winnica Alvarium powstała w 2012 r. Produkujemy jakościowe wina odmianowe oraz cuvée ze szczepów Solaris, Johanniter, Regent, Rondo, Gewütztraminer i Riesling. Nasze wina zdobyły już międzynarodowe uznanie, np. na Morawach.

Stosujemy ekologiczną uprawę winorośli, a nasze wina wytwarzamy tradycyjnymi metodami, dzięki czemu utrzymujemy bliski kontakt z naturą. Oprócz wina produkujemy naturalny miód pszczeli, suszone zioła i ozdoby z lawendy. Takie wina i miody znajdziecie tylko u nas!

Sign In Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password