Szukaj
Sign In
Browary Teraz otwarte!

Browar Złoty Pies - Hosted By

0

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Wysmakowana, browarowo-industrialna aranżacja z barem, warzelnią i przytulnym światłem. Piwniczne sale, które przenoszą w klimatyczny wymiar starych, ceglanych murów. Do tego wyborne piwo i wspaniała atmosfera.

Browar Złoty Pies to otwarta warzelnia i otwarta kuchnia. Wchodzisz do miejsca wypełnionego zapachem chmielu i aromatycznych potraw. Wita Cię profesjonalna obsługa. Dostajesz menu oparte wyłącznie na najlepszych składnikach od lokalnych dostawców. Wybierasz spośród kilku piw warzonych w naszym browarze. Delektujesz się wykwintnymi potrawami, skomponowanymi przez naszego szefa kuchni.


Nasza historia i najważniejsze osiągnięcia

Historia Kamienicy pod Złotym Psem sięga średniowiecza. Wedle legendy herb kamienicy oraz jej nazwa pochodzą z historii o psie, który codziennie odbierał swego właściciela, jednego z murarzy budujących kamienicę, z pracy i odprowadzał do domu. Przychodził nawet pomimo śmierci właściciela w wyniku nieszczęśliwego wypadku, co właśnie postanowiono upamiętnić.

Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym wzorem niemieckim można dobrze zjeść i napić się smacznego piwa. Pozwalamy sobie na eksperymenty, dlatego znajdziesz u nas też piwa wpisujące się piwną rewolucję.

Sign In Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password