Szukaj
Sign In
Browary Teraz otwarte!

Browar Warsztat Piwowarski - Hosted By

0

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Browar Warsztat Piwowarski to spełnienie marzeń o stworzeniu czegoś wyjątkowego na scenie browarniczej. Jesteśmy wrocławskim browarem rzemieślniczym. Warzymy wyłącznie na własnych, autorskich recepturach. Pracujemy w browarze, który stworzyliśmy od zera, własnymi rękami. Który dojrzewał tak jak nasze piwa – naturalnie, długo i cierpliwie.

Warsztat Piwowarski to najmniejszy browar we Wrocławiu. Większość sprzętu została przystosowana do warunków piwowarskich przez nas, zatem odwiedzający mają niepowtarzalną możliwość obejrzenia parku maszynowego nie będącego masowym produktem. Takie też są nasze piwa, które można kupić u nas na miejscu.


Nasza historia i najważniejsze osiągnięcia

Pierwsze piwo uwarzyliśmy w 2015 r. Nasze piwa są dostępne głównie we Wrocławiu. W browarze organizujemy imprezy, o których informujemy na naszym fanpage na Facebooku. W ofercie mamy kilkanaście rodzajów piw, najpopularniejsze to m.in.: Bergamłot (amber ale z bergamotką), Bzyk w pszenicy (piwo pszeniczne z kwiatem czarnego bzu), Pierwsza Warka (american pale ale) i Noc na Tarnogaju (stout). Tarnogaj to część Wrocławia, w której położony jest nasz browar. Zapraszamy do nas!

Sign In Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password