Szukaj
Sign In
Browary Teraz otwarte!

Browar Stu Mostów - Hosted By

0

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Browar określany mianem kraftowego Ferrari zwiedzało już 60 tys. osób. Unikalny w tak dużym browarze (10 tys. hl) jest otwarty pub, z którego można oglądać produkcję. Znakomita kuchnia, foodpairing, zmienność menu. Obok Concept Stu Mostów – połączenie sklepu firmowego, bistro i pracowni rzemieślników.

Browar warzy w oparciu o klasyczną technologię i innowacyjny sprzęt bawarskiej firmy BrauKon. Wykorzystują go najlepsze browary rzemieślnicze na świecie. To wszystko można zobaczyć. Oprowadzamy grupy, organizujemy warsztaty.


Nasza historia i najważniejsze osiągnięcia

Pierwszy po latach klasyczny kraftowy browar we Wrocławiu (2014). Łączy ludzi, miasta i kraje. Na Długosza jako pierwsi w Polsce warzyli Niemcy, Amerykanie i Hiszpanie. Tu narodziły się Piwne Mosty z czołówką europejskich browarów, praktyki mają studenci pierwszych w Polsce studiów piwowarskich, spotykają się pokolenia wrocławskich browarników.

Piwo warzone pod markami WRCLW, SALAMANDER, ART eksportowane jest już do 10 krajów. Piwa wszystkich trzech marek zdobyły medale na prestiżowych piwnych konkursach w Polsce, Europie i na świecie, w tym 3 złote medale RateBeer Best Awards.

Sign In Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password