Szukaj
Sign In
Browary Teraz otwarte!

Browar Probus - Hosted By

0

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Browar PROBUS, mieszczący się w odrestaurowanym zabytkowym budynku z czerwonej cegły, to miejsce o unikatowym charakterze.

Serce browaru – warzelnia – jest wkomponowana w oryginalnie urządzoną przestrzeń pubu. Przez szklaną ścianę można obserwować poszczególne etapy produkcji piwa. Nad wszystkim czuwa, zerkając z naściennego malowidła, książę wrocławski Henryk IV Probus.

Obiekt dysponuje 26 miejscami noclegowymi o wysokim standardzie, restauracją, salą konferencyjno-bankietową i strefą fitness.

Zapraszamy na zwiedzanie browaru z przewodnikiem i degustacją.


Nasza historia i najważniejsze osiągnięcia

Probus warzy piwa rzemieślnicze w trzech liniach: 1) Piwa klasyczne (dwa medale w Konkursie Piw Rzemieślniczych za pilsa „Odsiecz”) swoimi nazwami i etykietami nawiązują do ważnych wydarzeń z historii Polski. 2) Linia kraftowa uwalnia fantazję smaków i zaskakuje kreacją wizualną etykiet. 3) Piwa ekskluzywne – w krótkich seriach na specjalne okazje. Browar warzy także piwa dostosowane do potrzeb Klienta biznesowego, które wpisują się w szersze działania marketingowe – np. obchody ważnych rocznic czy celebrowanie sukcesów.

Sign In Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password