Szukaj
Sign In
Browary Teraz otwarte!

Browar Kamienica - Hosted By

0

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Browar ulokowany jest w malowniczej wsi Kamienica, u stóp Śnieżnika, 5 km od Stronia Śląskiego i 10 km od Lądka Zdrój, na terenie Stacji Narciarskiej Kamienica. Na miejscu oferujemy Gościom  zarówno świeże, warzone na miejscu piwo jak i oryginalne, smaczne potrawy.

Browar Kamienica to doskonałe miejsce wypadowe zarówno w przypadku wycieczek pieszych lub rowerowych jak i uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego. To właśnie u nas, w świetnej atmosferze, przy ciepłym kominku znaleźć można odpoczynek po całym dniu spędzonym na stoku lub szlaku.


Nasza historia i najważniejsze osiągnięcia

Nasze piwo produkowane jest na niewielką skalę z wykorzystaniem naturalnych składników oraz krystalicznie czystej górskiej wody. W przeciwieństwie do wielkich koncernów inwestujemy w słody, chmiele oraz drożdże najwyższej jakości. Nie oszczędzamy na smaku i aromacie. Chcemy, aby nasze receptury zawsze w pełni oddawały pasję i kreatywność Piwowara.

Specjalizujemy się w produkcji piw lekkich, zbalansowanych i pijalnych. Zamiast brać udział w wyścigu nowości i premier, idziemy własną drogą cierpliwie udoskonalając receptury w poszukiwaniu niepowtarzalnego stylu.

Nie jesteśmy fanami chwytliwych dodatków piwowarskich w postaci herbat, warzyw czy sztucznych aromatów. Zamiast tego wolimy odkrywać na nowo tradycyjne składniki. Warząc proste, smaczne piwa chcemy pokazać, że piwowarstwo rzemieślnicze nie jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla koneserów.

Sign In Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password