Szukaj
Sign In
Browary Teraz otwarte!

Browar Hoppy Lab - Hosted By

1

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Zachęcamy do odwiedzin w browarze po wcześniejszym kontakcie. Warto zobaczyć nasz browar, w którym z pasją tworzymy nasze piwa oraz skosztować owoców naszej pracy. Można od kuchni zobaczyć, nad jakimi piwami aktualnie pracujemy, zanim ta informacja pojawi się gdziekolwiek indziej.


Nasza historia i najważniejsze osiągnięcia

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy podjęli się niełatwego zadania przekształcenia starej piekarni w nowoczesny browar rzemieślniczy.

Nasza przygoda rozpoczęła się od warzenia piwa w domu. Z czasem sięgaliśmy po coraz ciekawsze odmiany, takie jak Stout, Porter czy AIPA. Kiedy przyszedł odpowiedni moment, podjęliśmy decyzję o otwarciu browaru rzemieślniczego, co oznaczało poświęcenie piwu całego naszego życia. Zrezygnowaliśmy z etatów i rozpoczęliśmy pracę nad naszym marzeniem. Własnoręcznie wyremontowaliśmy budynek i po niemal roku przygotowań, 25.03.2017, zadebiutowaliśmy na lokalnym rynku. Hoppy – chmielowe, Lab – laboratorium – tak właśnie nazwaliśmy miejsce, w którym powstają nasze piwa.

Zapraszamy do skosztowania owoców naszej pracy. Każde piwo tworzymy według autorskich receptur. Słody, których używamy, pochodzą ze zbóż uprawianych przez lokalnych rolników, a chmiele z najdalszych zakątków świata.

Sign In Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password