Szukaj
Sign In
Browary Teraz otwarte!

Browar Cztery Ściany - Hosted By

0

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Do odwiedzenia naszego browaru zachęcamy szczególnie te osoby, które nie są stałymi bywalcami pubów, a chciałyby spróbować naszego piwa. Ze względu na niewielki rozmiar browaru dostępność naszych piw w butelkach jest bardzo ograniczona i głównie lokalna. Na miejscu w browarze prowadzimy mały sklep, w którym staramy się zapewnić stałą dostępność piwa w butelkach.

W tym momencie z powodów organizacyjnych – browar prowadzimy w dwie osoby, nie ma możliwości umówienia się na typowe zwiedzanie, ale jeśli podczas Państwa wizyty w naszym sklepie znajdziemy czas, to chętnie pokażemy browar i krótko o nim opowiemy.

Proponujemy wizytę w browarze połączyć z wycieczką do samej Trzebnicy. Jest to naprawdę urokliwe, pięknie położone miasto, które warto zobaczyć, poznać jego ciekawą historię i atrakcje, które oferuje.


Nasza historia i najważniejsze osiągnięcia

Nasz browar jest wynikiem długoletniej i intensywnej pasji do piwowarstwa domowego. Pierwsze sukcesy odnosiliśmy jeszcze jako piwowarzy domowi. Największym z nich było zajęcie w 2015 r. pierwszego miejsca w III Warmińskim Konkursie Piw Domowych. Dzięki temu mogliśmy wziąć udział w warzeniu piwa w stylu Rosanke wg naszej receptury w Browarze Kormoran.

Jako browar rzemieślniczy zdobyliśmy w 2017 r. w Konkursie Piw Rzemieślniczych złoty medal w kategorii Sweet Stout za nasze Gniazdo, czyli piwo w stylu Milk Stout, z którego począwszy od pierwszej warki jesteśmy bardzo zadowoleni.

Na co dzień cieszymy się z naszych małych sukcesów, które pozwalają się nam rozwijać i oferować coraz lepsze piwo, co jest naszym priorytetem i zawsze przynosi wiele satysfakcji i radości.


Warning: Undefined variable $post in /home/platne/serwer23042/public_html/dspiw/wp-content/plugins/citybook-add-ons/template-parts/widget-contacts.php on line 30

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/platne/serwer23042/public_html/dspiw/wp-content/plugins/citybook-add-ons/template-parts/widget-contacts.php on line 30

Warning: Undefined variable $post in /home/platne/serwer23042/public_html/dspiw/wp-content/plugins/citybook-add-ons/template-parts/widget-contacts.php on line 31

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/platne/serwer23042/public_html/dspiw/wp-content/plugins/citybook-add-ons/template-parts/widget-contacts.php on line 31

Sign In Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password