Szukaj
Sign In

JUBILEUSZOWY 10. Festiwal Dobrego Piwa na Stadionie Wrocławskim

JUBILEUSZOWY 10. Festiwal Dobrego Piwa na Stadionie Wrocławskim

 

 

ZAPRASZAMY

 

10. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa na Stadion Wrocław
Zarezerwujcie czas: 7 – 9 czerwca.

Zapraszamy na jubileuszową, 10. edycję jednego z największych w Europie festiwalu piw rzemieślniczych i regionalnych! Podczas trzech dni będziecie mogli wybierać spośród setek starannie wyselekcjonowanych piw lanych oraz równie wielu butelkowych pochodzących z najlepszych małych i średnich browarów polskich i europejskich.

Festiwal to również święto piwowarów domowych, zarówno tych doświadczonych, jak i stawiających pierwsze kroki w piwowarstwie. Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, które towarzyszą Festiwalowi to niepowtarzalna okazja do udziału w szkoleniach, wykładach oraz do wymiany doświadczeń.

Dla fanów podróży szlakami piwnymi mamy festiwalową Strefę Turystyki Piwnej, w której dowiecie się o najciekawszych miejscach związanych z piwem, historią browarnictwa w Polsce i Europie. W jednym miejscu znajdziecie oferty miejsc, w których piwo gra główną rolę: muzeów, browarów oferujących zwiedzanie, browarów restauracyjnych z doskonałą kuchnią oraz piwnych spa.

Festiwal to również okazja do spotkań, degustacji premier piwnych i poszukiwania nowych smaków. Jak co roku, nie zabraknie paneli z piwnymi ekspertami, piwowarami i blogerami.

Festiwal ma już 10 lat, obiecujemy, że uczcimy tę dekadę hucznie!

Jak zawsze – wstęp wolny!

Więcej szczegółów już niedługo #staytuned.


Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury Zamek.

www.festiwaldobregopiwa.pl
www.instagram.com/wroclawskifestiwaldobregopiwa
www.zamek.wroclaw.pl

Sign In Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password