Szukaj
Sign In

Jak dołączyć?

Jak dołączyć do szlaku?

Dołączyć do nas!

Członkiem Szlaku może zostać każdy browar rzemieślniczy i winnica działające na terenie województwa dolnośląskiego. Browar przystępujący do Szlaku musi być członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Browarów Rzemieślniczych, samodzielnie produkować i legalnie sprzedawać piwa pod własną marką. Winnica powinna być członkiem Stowarzyszenia Winnic Dolnośląskich, legalnie sprzedawać produkowane przez siebie wino i umożliwiać przeprowadzenie degustacji.

KROK 1
01.

Wypełnij wniosek

Jeśli Twój browar lub winnica spełnia wymienione wyżej kryteria, wyślij do nas e-maila z prośbą o wniosek na: winnice.dolnoslaskie@gmail.com lub pobierz regulamin Szlaku i wzór wniosku zamieszczony poniżej na niniejszej stronie.

KROK 2
02.

Wyślij zgłoszenie

Wypełniony wniosek wyślij na adres: winnice.dolnoslaskie@gmail.com. Zostanie on niezwłocznie przekazany do Przewodniczącego Kapituły, który podejmie niezbędne czynności sprawdzające.

KROK 3
03.

Dołącz do Szlaku

Po wstępnej akceptacji wniosku Kapituła zaprosi Cię na zebranie, na którym będzie rozpatrywany wniosek. Po jego pozytywnym rozpatrzeniu Kapituła podejmie uchwałę w sprawie członkostwa w szlaku.

Dołącz do Szlaku Piwa i Wina!

Dołącz do Szlaku!

Pobierz wniosek i wypełnij go, a następnie wyślij na adres: winnice.dolnoslaskie@gmail.com.
Zaczekaj na zaproszenie na zebranie Kapituły Szlaku i decyzję w sprawie członkostwa.
To wszystko! Czekamy na Ciebie!

Polub nas na Facebooku!

Sign In Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password