Szukaj
Sign In

Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Szlak Piwa i Wina

Odwiedź Dolny Śląsk i zobacz go od strony, jakiej dotąd nie znałeś. Podążaj Szlakiem, na którym odwiedzisz niecodzienne, klimatyczne miejsca – lokalne browary rzemieślnicze i winnice. Spróbuj niezwykłych, regionalnych produktów. Degustuj i porównuj. Przekonasz się, że Dolny Śląsk to niezwykła kraina piwem i winem płynąca. Wejdź na Szlak!

Punkty na Szlaku

Punkty na Szlaku

Jeśli wolisz piwo, wybierz interesujący Cię browar. Jeśli wolisz wino, sprawdź, jakie winnice napotkasz na swojej drodze zwiedzając bogactwo kulturowe Dolnego Śląska. Jeśli jesteś otwarty na różnorodne doznania smakowe, szukaj i odwiedzaj obie kategorie miejsc na Szlaku. Zobacz, jakie browary i winnice tworzą Dolnośląski Szlak Piwa i Wina. Do zobaczenia!

Opinie o Szlaku

Opinie o Szlaku

Jest tylko jeden taki Szlak na Dolnym Śląsku i trudno znaleźć drugi podobny w całej Polsce. Nic dziwnego, że budzi duże zainteresowanie turystów odwiedzających ten wyjątkowy region. Poznaj opinie, inspiruj się, pakuj walizki i przyjedź sam, z przyjaciółmi lub rodziną w te piękne strony, w których odżywają tradycje rzemiosła związanego z doskonałym piwem i winem!

Wydarzenia na Szlaku

Wydarzenia na Szlaku

Każdy dolnośląski Browar Rzemieślniczy i każda winnica tworzy lub współtworzy wiele różnych wydarzeń w ciągu całego roku. Są to różne eventy, premiery nowych produktów, kooperacje i festiwale, które przyciągają ludzi nie tylko z regionu, ale również z całej Polski. Zobacz, co dzieje się w tej chwili i dołącz do wydarzeń, gdy będziesz podróżować Dolnośląskim Szlakiem Piwa i Wina.

Wrocławska Feta – Wrocław, 39-31.03.2016

W dniach 29-31 marca zapraszamy na Wrocławską Fetę – czyli festiwal Piwa, Wina i Sera do Zajezdni Dąbie na Biskupinie (Tramwajowa 1-3).  Po więcej informacji zapraszamy na Fb >>link<< Do zobaczenia! Polub nas na Facebooku!
594
kilometrów
33
miejsca
16
browarów
17
winnic
1
województwo
Polub nas na Facebooku!

Sign In Dolnośląski Szlak Piwa i Wina

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password